Urla Evden Eve Nakliyat

URLA evden eve nakliyat – MY Nakliyat

İzmir Urla evden eve nakliyat alanında hem İzmir genelinde hem de İzmir ile diğer iller arasında hizmet vermekteyiz. İzmir içi hizmetimiz Urla gibi ilçelerimizi de kapsamaktadır. Evinizin nerede ya da kaçıncı katta olduğu bizim için fark etmemekte ve her türlü sizlere nakliyat hizmeti sağlamaktayız. Bu anlamda uzman bir ekiple çalışmakta ve son model araçlar kullanmaktayız. Taşıma sırasında sorun oluşmaması için eşyalarınızı sağlam bir şekilde paketlemekte ve yine de olası bir sorun ihtimali için sigorta hizmeti de sunmaktayız. Dolayısıyla taşınma sürecinde zarara uğramamanız ve bu süreci kolaylıkla atlatabilmeniz için hizmet kalitemizi her zaman daha çok arttırmaktayız.

My Nakliyat urla evden eve nakliyat firması olarak önem verdiğimiz ilk şey müşterilerimizin memnuniyeti olduğu için taşımacılık hizmetimize paketleme ve yerleştirme hizmetlerini de dahil etmekteyiz. Böylece siz müşterilerimiz yorulmadan taşınma sürecinizi tamamlamakta ve size yalnızca yeni evinize alışmak kalmaktadır. İsteminiz halinde bu aşamaları sizlere bırakabilmekteyiz ancak mobilya, dolap gibi büyük boy eşyaları olduğu gibi taşımamız mümkün olmadığı için mutlaka bu aşamalarda müdahalede bulunmamız gerekmektedir.

URLA Asansörlü evden eve nakliyat

Şayet bu tarz eşyaların parçalanması işlemi herkes tarafından yapılamamaktadır. Biz de alanında uzman olan ekip arkadaşlarımızla çalıştığımız için de monte işlemlerini kısa sürede halledebilmekteyiz. Ancak siz bu işlemleri de halletmek istediğinizi belirterek yalnızca bir evden diğerine eşyaların taşınmasını talep ediyorsanız bu talebinize uyacağımızı belirtmek isteriz.

URLA evden eve nakliyat Firmaları

My Nakliyat olarak taşımacılık faaliyetimizin yalnızca İzmir içi ve İzmir ile diğer iller arasında evden eve nakliyat olmadığını belirtmeliyiz. Çünkü bunların yanı sıra parça eşya taşıma, ofis taşıma, piyano ve antika taşıma, çeyiz taşıma yollama ve eşya depolama hizmetlerini de sizlere sunmaktayız. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için yalnızca belirtmeniz yeterli olmaktadır. Piyano ve antika gibi eşyaların taşınacağı durumlarda eşyanın farkında olarak daha dikkatli davranmakta ve taşınmasına çok daha özen göstermekteyiz. Hizmetimizden yararlanmanız için yalnızca evinizi taşımanız gerekmez. Birkaç parça eşyanızı taşımak için de bizden talepte bulunabilirsiniz. Aynı şekilde çeyizinizin taşınması ve yerleştirilmesi için de bizleri arayabilirsiniz. Artık çeyizler büyük boy eşyalardan oluştuğu için de monte ve monte gibi hizmetleri de sizlere sağlayacağımızı belirtmek isteriz. Son olarak ise fazla eşyalarınızı koymanız için eşya depolama hizmeti verdiğimizi de bilmenizi isteriz.

Menü