Konak Evden Eve Nakliyat

KONAK evden eve nakliyat – MY Nakliyat

Konak evden eve nakliyat alanında My Nakliyat olarak oldukça sıkı çalışmaktayız. Çalışmalarımızın karşılığı olan taşımacılık alanında edindiğimiz Güvenilir Marka Ödülünden bahsedebiliriz. Bu ödülü alan tek taşımacılık firması olduğumuzu belirtmemiz gerekmektedir. Şayet hizmetlerimizin kalitesi bu şekilde anlaşılmış olacaktır. Özellikle İzmir’de bizden daha bir taşımacılık firmasıyla karşılaşamayacağınızın teminatını verebiliriz.

Çalışmalarımız genel olarak İzmir evden eve nakliyat, şehirlerarası nakliyat, parça eşya taşıma, piyano ve antika taşıma, çeyiz taşıma yollama ve eşya depolama üzerinedir. My Nakliyat olarak İzmir evden eve nakliyat hizmetimiz şehir içi taşıma olarak da bilinmektedir. Şehir içi taşımacılık hizmetimiz tüm İzmir için geçerli olmakta ve tüm ilçeleri de kapsamaktadır. İzmir’de neresi olursa olsun eşyalarınızı taşımakta ve asansörlü nakliye aracımızla kaçıncı katta olduğu fark etmeksizin taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Şehir içi taşımacılık hizmetimiz demonte, paketleme, ambalajlama, kutulama, taşıma, yerleştirme ve monteleme aşamalarını da kapsamaktadır. Siz müşterilerimizin özel talebi olmadığı sürece kişisel eşyalarınız haricindeki tüm eşyalarınızı paketlemekteyiz. Ancak özellikle paketleme kısmını talep etmediğinizi belirtmeniz halinde paketleme işlemini sizlere bırakmakta ve geri kalan işlemleri halletmekteyiz.

KONAK evden eve nakliyat Asansörlü Taşımacılık

Taşımacılık hizmetimiz ilk olarak evinize gelerek eşyalarınızı özenle ambalajlamak, paketlemek ve demonte işlemlerini gerçekleştirmek ile başlamaktadır. Bu aşamada konak evden eve nakliyat firması olarak tüm mutfak eşyalarınızın kırılmayacak şekilde kutulanmasına, büyük eşyalarınızın zarar görmeden demonte hale getirilmesine ve kıyafetlerinizin zarar görmeden paketlenmesine özen göstermekteyiz. Ütülü kıyafetlerinizi askılarında özel olarak paketlerken diğer kıyafetlerinizi ise özenle tekstil kolilerine yerleştirmekteyiz. Koltuk, dolap, masa gibi eşyalarınızı ise demonte hale getirip özenle sarmakta ve araçlarımıza yerleştirmekteyiz.

Taşımacılık hizmetimizin ikinci kısmı taşıma hizmetimizden oluşmaktadır. Bu taşıma kısmı paketlenmiş eşyalarınızın araçlarımıza yerleştirilmesi, taşınacağınız eve ulaştırılması ve araçtan evinize taşınmasından ibarettir. Bu aşamada oldukça dikkatli ve özenli davranmakta, olası bir kaza ihtimali için sizlere sigortalı taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Son derece profesyonel ekip arkadaşlarımızla çalıştığımız için tüm hizmetlerimizi kusursuz bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Taşımacılık hizmetimizin son kısmı ise eşyalarınızın yerleştirilmesinden oluşmaktadır. Bu aşamada eşyalarınızı toplarken gösterdiğimiz özeni göstermekte ve istekleriniz doğrultusunda eşyalarınızı yerleştirmekteyiz. Eşyalarınızı gerekli yerlerine monteleme ve yerleştirme gibi işlemleri tamamladıktan sonra evinizi kullanımınıza hazır olarak size teslim etmekteyiz.

Menü