Menderes evden eve nakliyat

MENDERES evden eve nakliyat – MY Nakliyat

My Nakliyat firması olarak İzmir ve İzmir’in tüm ilçelerine taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Taşımacılık faaliyetimiz yalnızca İzmir içinde değil İzmir ile diğer şehirler arasında da gerçekleşmektedir. Menderes evden eve nakliyat olarak izmirin en iyi nakliyat firması olma yolundayız. Ayrıca yalnızca İzmir evden eve nakliyat değil; ofis taşımacılığı, piyano ve antika taşımacılığı, parça eşya taşıma, çeyiz taşıma yollama ve eşya depolama hizmetleri de vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Gerekli iletişim bilgilerimiz online sitemizin iletişim sayfasında yer almaktadır.

Online sitemizden iletişim sayfamızı incelediğinizde bizimle irtibat kurabileceğiniz çok fazla iletişim yolu olduğunu göreceksiniz. İlk olarak iletişim sayfamızdaki formu doldurarak bizlere sorularınızı ya da sorunlarınızı iletebilirsiniz. Bir başka iletişim yolumuz ise e-mail adresimizdir. İstediğiniz zaman mail yoluyla bizimle irtibat kurabilirsiniz. En çok tercih edilen iletişim yolumuz ise telefon numaramızdır. Telefon numaramıza gerek iletişim sayfamızdan gerek ise ana sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Bir başka iletişim yolumuz ise Whatsapp hesabımızdır. Whatsapp hesabımızın linkine ise hem iletişim sayfamızdan hem de her zaman online sitemizin sağ alt köşesinde yer alan Whatsapp simgesinden ulaşabilirsiniz. Bahsettiğimiz bu yöntemlerin yanında direkt yüz yüze görüşmek isterseniz bizi bizzat ziyaret edebilirsiniz. Firmamıza ait adreslerimiz iletişim sayfamızda yer almaktadır.

MENDERES evden eve nakliyat Firmaları

Sunduğumuz hizmetlerimizden piyano ve antika taşıma ya da eşya depolama gibi hizmetler tahmin edeceğiniz üzere oldukça uğraştırıcı ve önemlidir. Ancak Mynakliyat olarak böyle büyük sorumlulukları dahi üstlenebilecek ekibe ve araçlara sahibiz. Dolayısıyla bu tarz hizmetlere ihtiyaç duyuyorsanız, örneğin işletme sahibi iseniz ya da antika işleriyle uğraşıyorsanız, güvenle Mynakliyat firmamızı tercih edebilirsiniz. Şayet sigortalı nakliyat güvencemiz bu tarz önemli sevkiyatları da kapsamakta ve siz müşterilerimizin bu ihtiyacını en az zararla karşılamaktayız.

Nakliyat işlemlerinde en önemli konulardan biri de karşılıklı güvendir. Bu anlamda sigortalı nakliyat hizmeti sunarak ve müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak sizlerin güvenini kazanmaya çalışmaktayız. Aynı şekilde bizi tercih eden müşterilerimizin iyi niyetinden ve hoş görüsünden emin olarak anlaşmamızı kurmaktayız. Son model kaliteli araçlarımızı ve alanında uzman ve tecrübeli ekibimizle nakliyat işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Hizmetimizin kalitesini ise önceki müşterilerimizin yorumları ve bizleri tekrar tekrar tercih etmeleriyle açıklamaktayız.

Menü