Kiraz Evden Eve Nakliyat

KİRAZ evden eve nakliyat – MY Nakliyat

Kiraz evden eve nakliyat hizmeti sağladığımız My Nakliyat firmamız hakkında birçok bilgiye bu yazımızı okuyarak ulaşabilirsiniz. Öncelikle hem şehir içi hem de şehirlerarası taşımacılık yaptığımızı bilmeniz gerekecektir. Bunun yanında yalnızca İzmir evden eve nakliyat değil; ofis taşımacılığı, piyano ve antika taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, çeyiz taşıma yollama ve eşya depolama gibi hizmetleri de sunduğumuzu bilmeniz gerekmektedir. Belirttiğimiz tüm hizmetlerimizi hem İzmir içinde hem de İzmir ile diğer şehirler arasında gerçekleştirmekteyiz. Dolayısıyla büyük bir faaliyet alanımız bulunmaktadır.

İzmir’in tamına taşımacılık hizmeti sağlamamız Kiraz, Karşıyaka, Gaziemir ve diğer ilçelerde de taşımacılık hizmeti verdiğimiz anlamına gelmektedir. Hem bu ilçeler içinde hem ilçeler arasında hem de tüm İzmir ile diğer şehirler arasında taşımacılık faaliyeti yapmaktayız. Taşımacılık faaliyetimiz yalnızca eşyaların bir evden veya ofisten diğerine taşınmasını değil paketleme ve yerleştirme aşamalarını da kapsamaktadır. Bu anlamda özel eşyalarınız haricinde tüm eşyalarınızı paketlediğimizi belirtmemiz gerekir. Buna demonte işlemleri ve ambalajlama da dahil olmaktadır. Bu şekilde güvenle taşımak daha kolay olduğu için bu hizmeti de taşımacılık faaliyetimize dahil etmekteyiz.

KİRAZ evden eve nakliyat

Taşımacılık faaliyetimize yerleştirme hizmetinin de dahil olduğunu söylemiştik. Bu anlamda yerleştirme hizmetimiz monteleme, paketlerin açılması ve müşterimizin isteği doğrultusunda eşyaların yerine konulmasını da kapsamaktadır. Yine taşıma faaliyetimiz evin veya ofisin hangi katta ya da hangi semtte olduğunu da ayırmamaktadır. Üst katlardaki taşımacılık faaliyetimiz için asansörlü aracımızı kullanmaktayız. Asansörlü nakliyat ile eşyaları üst kattan indirerek aracımıza yüklemekte yine aynı şekilde üst katta yer alan ofis veya eve aracımızla taşımaktayız.

My Nakliyat olarak yukarıda açıkladığımız tüm hizmetlerimizin sunduğumuz sigorta kapsamında olduğunu da belirtmemiz gerekir. Dolayısıyla gerek İzmir evden eve taşımacılık gerekse İzmir ile diğer şehirlerarası taşımacılıkta bu sigorta geçerli olmaktadır. Sigortamız taşıma sürecimizdeki tüm faaliyetlerimizdeki sorumluluğu kapsamaktadır.  Bu da müşterilerimizin en az zararla taşınma sürecini atlatmasını sağlamaktadır. Şayet taşınma süreci kendi başına dahi yeterince uğraştırıcı ve yorucu olmaktadır. My Nakliyat olarak bizim görevimiz bu zorlu zamanlarda yükünüzü azaltarak size yardımcı olmaktır. Dolayısıyla sigorta hizmetimiz yalnızca bizim için en önemli unsur olan müşteri memnuniyetini sağlamak için bir araç olmaktadır.

Menü