Karaburun Evden Eve Nakliyat

KARABURUN evden eve nakliyat – MY Nakliyat

KARABURUN evden eve nakliyat

İzmir karaburan evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız taşınma sürecinin zorluğunun farkındadır. Bu nedenle bu süreci kolaylaştırmak için en iyi hizmeti sağlamaktadır. Özellikle şehirlerarası ev taşımak oldukça zorlu olduğu için birçok işlemi sizin yerinize yapmaktayız. My Nakliyat olarak gerek hazırlık aşamalarını gerekse taşıma ve yerleştirme aşamalarını aynı ücrete dahil olacak şekilde gerçekleştirmekteyiz. Ancak paketleme hizmetini kendi yapmak isteyen müşterilerimize de anlayış göstermekte ve yalnızca tecrübelerimize dayanarak daha sağlam paketlenmesi gerektiğini düşündüğümüz eşyaları belirtmekteyiz. Şayet şehirlerarası taşımacılıkta uzun süreli bir yolculuk söz konusu olduğu için eşyaların paketlenmesi oldukça önemlidir.

Şehirlerarası taşınma sürecinde aracın sarsılması ya da farklı olası durumların oluşabilecek olmasından dolayı eşyaların hem sağlam paketlenmesi hem de araca düzgün yerleştirilmesi gerekmektedir. Bu anlamda masraftan kaçmayarak birçok eşyayı tek araca sığdırmak için uğraşmamaktayız. Eşyaların zarar görmemesi önem arz ettiği için mümkün olan en uygun şekilde eşyaları araçlara yerleştirmekteyiz. Ne müşterinin fazla masrafa gireceği şekilde ne de eşyaların zarar göreceği şekilde yerleştirme söz konusu değildir. Her şeyi müşterimizin yararına olacak şekilde düzenlenmekte ve uygulamaya geçmekteyiz.

 

Şehirlerarası taşınma sürecinde önemli konulardan biri de mümkün mertebe gereksiz eşyanın götürülmesinden kaçınmaktır. Bu anlamda müşterilerimize eşya depolama hizmeti sağlamaktayız. Yani eğer eşyanızı atmak istemiyor ancak fazla olarak görüyorsanız ve taşınacağınız şehre götürmek istemiyorsanız rahatlıkla eşya depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetimizde taşınmadan önce ayırmak istediğiniz eşyalarınızı bizlere bildirerek ayrı bir araçla depomuza aktarmamızı sağlayabilirsiniz. Depolarımızın son derece güvenli olduğuna emin olabilirsiniz. Hem güvenlik görevlimiz hem de güvenlik sistemimiz depolarımızda bulunmaktadır. 7/24 depolarımız güvenlik kamerasıyla hem içeriden hem de dışarıdan izlenmektedir.

KARABURUN evden eve nakliyat Firmaları

Depoya gidecek eşyalarınızı ayırdıktan sonra diğer eşyalarınızı kendiniz paketleyebileceğiniz gibi bize de bırakabilirsiniz. Gerekli demonte işlemlerini yaparak eşyalarınızı korunacak şekilde paketlemekte ve araçlarımıza yerleştirmekteyiz. Karaburun evden eve nakliyat firması olarak Eşyalarınızı araçlarımıza zarar görmeyeceği şekilde yerleştirmekte ve araç hareket halindeyken hareket etmeyecekleri şekilde sabitlemekteyiz. Eşyalarınızı taşınacağınız şehre ve eve ulaştırdıktan sonra yerleştirme işlemini de sizin yerinize yapmaktayız. Bu anlamda demonte hale getirdiğimiz tüm eşyaları istediğiniz yerlere monteleyerek kullanacağınız şekilde bırakmaktayız.

Menü