Karabağlar Evden Eve Nakliyat

KARABAĞLAR evden eve nakliyat – MY Nakliyat

Karabağlar evden eve nakliyat alanında tüm şehir içi ve şehirlerarası faaliyet alanımız bulunmaktadır. My Nakliyat olarak müşterilerimiz için taşınmanın ne kadar zor olduğunun bilincinde ve yardım için her an hazır haldeyiz. Nereye taşındığınız fark etmeksizin nakliyat hizmetimizden yaralanabilirsiniz. Taşınma sürecinizi rahatlıkla tamamlamanız için paketleme, demonte, taşıma, monte gibi birçok hizmeti tek bir fiyat altında sunmaktayız.

Taşınma işlemi şehir içinde olsa dahi oldukça zorlayıcı bir işlemdir. Bizim görevimiz ise sizlerin geçireceği bu aşamayı olabildiğince kolaylaştırmak ve hızlandırmaktır. Şehir içi taşınmalarda mesafeler insanlara kısa gelmekte bu yüzden taşınmadan önce gerekli hazırlık tamamıyla yapılmamaktadır. Kişi uğraşının gereksiz olduğunu düşünmekte ve eşyalarını sağlam bir şekilde paketlemeye üşenmektedir. Kısa mesafede eşyasının başına bir şey gelmeyeceğini düşünmektedir. Ancak asıl hata burada yapılmaktadır. Çünkü mesafe ne kadar kısa olursa olsun sağlam paketlenmemiş eşyalar araçta zarar görebilecektir. Bunları düşünerek şehir içi taşınmalarda dahi eşyaların zarar görmemesi için gereken paketlemeyi yapmaktayız. Bunun yanında ihtiyaç duyulan hazırlıkları da yaparak zarar ihtimalini minimuma indirmeye çalışmaktayız.

Şehir içi taşınmaların şehirlerarası taşınmalardan tek farkı mesafenin uzak olmasıdır. Bunun haricinde ihtiyaç duyulan işlemler aynıdır. Bu yüzden şehir içi taşımalarımızda da şehirlerarası taşımalarda olduğu gibi oldukça özenli davranmaktayız. İzmir evden eve nakliyat hallerinde her taşımada olduğu gibi de monte ve paketleme işlemlerini özenle yerine getirmekteyiz. Mutfak eşyalarına kırılabilir olmaları nedeniyle daha fazla hassasiyet göstererek paketlemekte; koltuk, dolap, masa gibi eşyaları taşıyabileceğimiz konuma getirerek de monte işlemlerini tamamlamaktayız. Böylece araçlara eşyaların yüklenmesi daha kolay ve hızlı olmakta.

My Nakliyat olarak üstümüze düşeni layıkıyla yerine getirerek müşterilerimizin memnuniyeti için gerekli tüm hazırlıkları yapmaktayız. Hazırlık aşaması eşyanın zarar görmemesi için gerekli olmakta ve bunun için eşyayı de monte hale getirmemiz gerekmektedir. Ancak yerleştirme kısmında monteleme müşteriyi zorlayabilecektir. Bu nedenle de monte hale getirerek taşıdığımız eşyaları monteleme hizmetini de vermekteyiz. Dolap, koltuk, masa gibi eşyaları müşterimizin istediği yere uygun olarak monteleyerek evi müşterimiz için kullanılabilir hale getirmekteyiz. My Nakliyat firması olarak tüm bu hizmetlerimizi tecrübeli ekibimiz ve kaliteli araçlarımızla gerçekleştirmekteyiz.

Menü