Kınık Evden Eve Nakliyat

KINIK evden eve nakliyat – MY Nakliyat

Kınık evden eve nakliyat hizmeti sunan My Nakliyat firması olarak taşınma sürecinizi kolaylaştırmayı hedefleyen güvenilir bir taşımacılık firmasıyız. Bunun bir göstergesi olarak taşımacılık alanında yalnızca bizim sahip olduğumuz Güvenilir Marka Ödülümüzden bahsedebiliriz. Şayet bu ödüle yalnızca bizim sahip olmamız hizmetimizin kalitesinin nasıl olduğunun da bir göstergesi olmaktadır. Bu nedenle bizimle iletişime geçtiğinizde önceki kötü tecrübelerinizi unutmanızı istemekteyiz. Şayet taşınma süreci yeterince ağrılı ve sancılı olmasının yanı sıra taşıma şirketinin de eşyalarınıza zarar vermiş olması bu süreci katlanılmaz kılacaktır. Bu anlamda böyle bir sonuçla karşılaşmayacağınızı size taahhüt etmekteyiz. Zaten bu süreçte olası bir kaza halinde de sorumluluğun bize ait olduğunu sigortalı taşımacılığımız ile ortaya koymaktayız.

Taşınma sürecinde birçok kişi taşıma şirketlerinin azizliğine uğramıştır. Buradaki en belirgin sorun eşyaların zarar görmesi ve kaba bir şekilde taşınmasıdır. Bu anlamda taşıma sürecini oldukça profesyonel yürüttüğümüzü ve sonucun sizi dahi şaşırtacağını garanti etmekteyiz. Eşyalarınızı evinizden paketlediğimiz şekilde, hiçbir zarar görmeden yerine ulaştırmakta ve yeni evinizde istediğiniz yere hiçbir zarara maruz kalmadan yerleştirmekteyiz. Bunun kanıtını müşterilerimizin yorumlarını okuyarak görebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti bizim ilk önceliğimiz olmakta ve buna önem verdiğimizi de işlerimizde belli etmekteyiz. Tüm taşıma sürecini müşterilerimizin isteği doğrultusunda yönlendirmekte ve her türlü sorumluluğu kabul etmekteyiz.

KINIK evden eve nakliyat Firma önerileri

Taşınma sürecinde edindiğimiz sorumluluğun büyüklüğüne örnek olarak piyano ve antika taşımacılığı hizmetimizden bahsedebiliriz. Şayet sizin de bileceğiniz üzere piyano ve antika eşyalar ekonomik değeri yüksek eşyalardır ve aynı şekilde taşıma sürecinde de en çok zarar görebilecek eşyalar arasındadır. Dolayısıyla aslında birçok taşımacılık şirketinin kabul etmeyeceği bir sorumluluğu kabul etmekteyiz. İzmir kınık evden eve nakliyat firmaları arasında My Nakliyat firması olarak güvenceniziz.

Edindiğimiz sorumluluğun karşılığında gayet cüzi miktarlar talep etmekte ve sigorta hizmeti de sağlamaktayız. Bu da taşıma sürecinde oluşan zararlardan müşterimizin sorumlu olmamasını sağlamaktadır. Tüm bu hizmetleri göz önüne aldığınızda aslında ücretin uygun olduğunu siz de görebilirsiniz. Eğer taşıma süreciniz için ödemeniz gereken meblağı öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz gerekecektir. Çünkü şehir içi de olsa şehirlerarası da olsa mesafe, taşınacak eşyanın miktarı ve eşyanın niteliği ücret konusunda farklılık oluşturacaktır. Dolayısıyla net bilgi için bizimle iletişime geçmelisiniz.

Menü