Foça Evden Eve Nakliyat

FOÇA evden eve nakliyat – MY Nakliyat

Foça Evden Eve Nakliyat

İzmir’in bir numaralı taşımacılık firması My Nakliyat olarak İzmir’in neresi olursa olsun taşımacılık hizmetimizi yerine getirmekteyiz. Yalnızca İzmir evden eve nakliyat hizmeti değil şehirlerarası taşımacılık hizmeti de vermekteyiz. Sizlere hangi şehir olduğu fark etmeksizin İzmir’den eşyalarınızı güvenle taşıma teminatı sunmaktayız. Yalnızca bizimle iletişime geçerek gerekli bilgileri paylaşmanız ve eşyalarınızı taşımak istediğiniz zamanı belirtmeniz yeterlidir. Haftalık programımıza göre size bir gün verecek ve istişare ederek belirlediğimiz tarihte eşyalarınızı istediğiniz yere taşıyacağız.

My Nakliyat firması olarak yalnızca İzmir foça evden eve nakliyat değil şehirlerarası nakliyat, ofis taşımacılığı, parça eşya taşıma, çeyiz taşıtma yollama, piyano ve antika taşıma ve eşya depolama gibi hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Dolayısıyla ofisinizi İzmir’den taşıyorsanız ya da piyano, antika gibi önemli eşyalarınız taşınacaksa veya evliliğiniz gereği çeyizinizin taşınması gerekiyorsa rahatlıkla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Taşınırken en çok endişe edilen konulardan biri eşyaların güvenli ve sağlam halde ulaşıp ulaşamayacağıdır. Özellikle piyano, antika gibi eşyaların taşınma aşaması sizleri endişelendirebilir. Ancak eşyanız ne kadar önemli olursa olsun My Nakliyat firmamıza güvenebilirsiniz. Şayet ilk önceliğimiz müşterilerimiz olan sizler ve bize olan güveninizdir. Bu güveninizi boşa çıkarmayarak en değerli eşyalarınızı dahi sağlam bir şekilde paketliyor ve evinizden ya da iş yerinizden aldığımız gibi sizlere teslim ediyoruz.

Foça Evden Eve Nakliyat

My Nakliyat firması olarak taşıma hizmetinin yanında paketleme, de monte ve monte gibi işlemleri de yerine getirmekteyiz. Bu işlemler için ise ek hiçbir ücret talep etmemekte ve isteklerinize saygı duymaktayız. Hangi eşyanızın paketlenmesini ve daha sonra yerleştirilmesini istiyorsanız açıkça bunları bizlere bildirebilirsiniz. Talebiniz dahilinde paketleme, ambalajlama, taşıma ve yerleştirme işlemlerini gerçekleştirecek, size en kaliteli hizmeti sunacağız.

Foça Evden Eve Nakliyat
Foça Evden Eve Nakliyat

Baştan sona tüm taşıma işlemini tecrübeli ve becerikli çalışanlarımızla gerçekleştirmekte ve güveninizi asla boşa çıkarmamaktayız. En kısa sürede eşyalarınızın paketlemesini, de monte işlemini ve araçlara yerleştirme işlemini gerçekleştirerek zamandan tasarruf sağlamaktayız. Yalnız bu nedenle işlemlerimizi baştan savma değil son derece özenli bir şekilde tamamlamaktayız. Taşınma işlemi sırasında en önemli kısımlardan biri olan eşyalarınızın araçlarla taşınması kısmını güvenle tamamlamakta ve hiçbir eşyanıza zarar gelmemesi için gerekli özeni göstermekteyiz. Son olarak ise aynı özen ve tecrübe ile eşyalarınızı yeni yerlerine taşımakta, paketlerinden çıkarmakta ve yerleştirme ile monte işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Menü