İzmir Parça Eşya Taşıma

İZMİR PARÇA EŞYA TAŞIMA – MY Nakliyat

İzmir evden eve nakliyat hizmetinin yanında Mynakliyat taşımacılık firmamız parça eşya taşıma hizmeti de sunmaktadır. Parça eşyadan kastımız öğrenci evi eşyası gibi ya da yazlık ev eşyası gibi eşyalardır. Tüm bir evin eşyasının taşınması ya da bir şirketin eşyasının taşınması genel bir taşıma hizmetine girmekte ve burada bunların yanında ufak taşıma hizmetleri de yaptığımızı belirtmekteyiz. Parça eşya taşıma işleminde diğer hizmetlerimizde olduğu gibi paketleme ve yerleştirme hizmetlerini sağlamaktayız. Ancak bazı parça eşya taşıma işlemlerinde yerleştirme gibi hizmetlere ihtiyaç duyulmayabilir. Böyle hallerde yalnızca eşyaları zarar görmeyecekleri şekilde paketleyerek güvenle ulaşacağı yere taşımaktayız. Yine bu hizmetimizde de sigortalı nakliyat hizmetimiz söz konusu olmaktadır.

İZMİR PARÇA EŞYA TAŞIMA

My Nakliyat olarak İzmir parça eşya taşıma hizmetimizi bazı örneklerle açıklayabiliriz. Örneğin; yazlık bir ev aldığınızı ve evinizin deposundaki eski eşyalarınızı buraya yerleştirmek istediğinizi düşünün. Bu durumda bizden yardım isteyerek depoya kaldırdığınız eşyalarınızı yazlık evinize yerleştirebilirsiniz. Bizler sizin yerinize normal nakliyelerimizde olduğu gibi eşyalarını paketleyecek, de monte hale getirecek ve araçlarımıza yükleyeceğiz. Daha sonra güvenle yazlık evinize taşıyarak yerleştirme işlemlerini de yapacağız. Montelenmesi gereken eşyalarınızı monteleyecek ve diğer eşyalarınızı da istediğiniz yerlere yerleştireceğiz. Bu aşamada yazlığınızın İzmir içinde ya da farklı bir şehirde olması bizim için fark etmeyecektir. Her türlü eşyalarınızı güvenle taşıma hizmetimizi yerine getireceğiz.

Burada açıkladığımız bilgilerin dışında İzmir parça eşya taşıma hizmetimizle ilgili merak ettiklerinizi bizlere sorabilirsiniz. İrtibat bilgilerimiz online sitemizde iletişim sayfamızda yer almaktadır. My Nakliyat olarak bizimle irtibat kurabilmeniz için birçok iletişim yolu sağlamış bulunmaktayız. Bunları Whatsapp hesabımız, telefon numaramız, e-mail adresimiz, iletişim formumuz ve firmamızın adresleri olarak saymamız mümkündür. Online sitemize girdiğinizde her zaman ekranın sağ alt köşesinde yer alan Whatsapp linkinden ya da iletişim sayfamızdaki Whatsapp linkinde bizimle irtibat kurabilirsiniz. Bundan ayrı olarak yine her zaman online sitemizin sağ alt köşesinde yer alan telefon linkinden veya iletişim sayfamızda yer alan telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. E-mail adresimiz, iletişim formumuz ve bizzat yüz yüze görüşme talepleriniz için firmamızın adresleri iletişim sayfamızda yer almaktadır. Buralardan da bizlere ulaşabilirsiniz.

Menü