Narlıdere Evden Eve Nakliyat

NARLIDERE evden eve nakliyat – MY Nakliyat

İzmir evden eve nakliyat alanında My Nakliyat olarak bir ad kazanmış olmamız her türlü nakliyat işleriniz için bizi tercih edebileceğiniz anlamına gelmektedir. Şayet birçok eşya için nakliyat hizmeti verdiğimiz için hiçbir endişe duymadan bizimle iletişime geçebilirsiniz. My Nakliyat olarak narlıdere evden eve nakliyat, şehirlerarası taşımacılık, ofis taşımacılığı, piyano ve antika taşımacılığı, çeyiz taşıma yollama, parça eşya taşıma ve eşya depolama gibi hizmetleri verdiğimizi belirtmek isteriz. Bu anlamda evinizi İzmir içinde bir başka yere taşıyorsanız veyahut da İzmir’den başka bir şehre taşınıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Bunun yanında İzmir içine veya dışına ofisinizi taşıyorsanız yine bizden yardım alabilirsiniz. Aynı şekilde çeyizinizi, önemli antika eşyalarınızı veya parça eşyalarınızı İzmir içinde bir başka yere ya da İzmir dışına taşımak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

NARLIDERE evden eve nakliyat Firmaları

My Nakliyat olarak yukarıda bahsettiğimiz hizmetlerimize ambalajlama, paketleme, kutulama, demonte, monte ve yerleştirme hizmetlerinin de dahil olduğunu belirtmemiz gerekir. Şayet taşınma sürecinde en önemli noktalardan biri de bu hizmetlerin içerdiği işlerdir. Yalnızca bu işleri yapmak dahi sizleri yorabileceği için sizlerin yerine bu işleri yapmaktayız. Bu işleri yaparken son derece özenli ve dikkatli olduğumuzu belirtmemiz gerekir. Şayet her eşyaya özel paketleme yapmakta ve kırılabilecek eşyaları çok sağlam bir şekilde paketlemekteyiz. Kıyafetlerinizi dahi tekstil kutularında muhafaza ederek taşımakta ve yeni yerlerine yerleştirmekteyiz.

Sizlere sunduğumuz hizmetler arasında eşya depolama hizmetinin de olduğundan yukarıda bahsetmiştik. Eğer evinizi taşıyor ve kullanmadığınız ancak atmaya da kıyamadığınız eşyalarınız olduğunu düşünüyorsanız bunları bizlere bildirerek eşya depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Aynı şekilde saklamak istediğiniz dosyalarınızın bulunduğu ofis eşyalarınız bulunuyorsa ve bunları da koyacağınız yeriniz olmadığını düşünüyorsanız eşya depolama hizmetimizden yararlanmayı tercih edebilirsiniz.

NARLIDERE evden eve Asansörlü Nakliyat firması

Tüm nakliye sürecinde My Nakliyat asansörlü kurumsal firma olarak garantisi altında eşyalarınızı taşımaktayız. Ayrıca sigortalı nakliyat yaptığımız için de eşyalarınızın başına gelecek olası bir zarardan bizler sorumlu olmaktayız. Böylece siz müşterilerimiz mağdur duruma düşmeden eşyalarınızı taşıtabilmektesiniz. Eşyalarınızı taşırken nakliye sürecinin her aşamasında tecrübeli ve alanında uzman ekip arkadaşlarıyla çalıştığımızdan emin olabilirsiniz. Bunun yanında son model araçlarımızla taşıdığımız eşyalarınızın da güvende olacağını bilmelisiniz.

Menü