Torbalı Evden Eve Nakliyat

TORBALI evden eve nakliyat – MY Nakliyat

Torbalı evden eve nakliyat hizmeti veren My Nakliyat firmamız taşımacılık alanında Güvenilir Marka Ödülü sahibi olarak adını duyurmuştur. Bu ödüle sahip tek taşımacılık firması olmamız içiniz rahat bir şekilde bizlere eşyalarınızı emanet edebileceğiniz anlamına gelmektedir. Sigortalı nakliyat hizmeti sunmamız size yeterince güven vermiyor ise önceki müşterilerimizin yorumlarını ve değerlendirmelerini inceleyerek daha iyi fikir sahibi olabilirsiniz. Böylece müşterilerimizin memnuniyetinden de haberdar olabilir ve neden bizi seçmeniz gerektiğini anlayabilirsiniz.

My Nakliyat firmamız bünyesinde taşımacılık alanında tecrübeli ve alanında uzman ekip arkadaşlarımız bulunmakta ve son model araçlarımızla sizlere hizmet etmekteyiz. Evinizin İzmir’in neresinde olduğu ya da kaçıncı katta yaşıyor olduğunuz bizim için farklılık oluşturmamaktadır. İzmir’in her bölgesine taşımacılık hizmeti vermekte ve asansörlü nakliye aracımız sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde en üst kattaki eşyalarınızı dahi taşıyabilmekteyiz.

TORBALI evden eve nakliyat Firmaları

Bu anlamda bina içindeki asansörü kullanmamız ya da asansörü bulunmayan binalarda yaşayan kişilere dahi kaliteli hizmet sunmamız bizim farkımızı oluşturmaktadır. Şayet merdivenlerde ya da daracık asansörlerde taşınan eşyalar mutlaka hasar görmekte ya da hasar görmemesi için çalışan kişileri oldukça zorlamaktadır. Dolayısıyla asansörlü nakliye aracı kurtarıcı bir etki oluşturmaktadır.

İzmir evden eve nakliyat alanında verdiğimiz hizmet yalnızca nakliyatı değil; parça eşya taşıma, piyano ve antika taşıma, ofis taşıma, çeyiz taşıma yollama ve eşya depolama hizmetlerini de kapsamaktadır. Ayrıca yalnızca İzmir içinde değil, İzmir ile diğer illerimiz arasında da nakliyat yapmaktayız. Dolayısıyla yalnızca evinizi taşıdığınızda değil iş yerinizi taşıdığınızda da taşımacılık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Veyahut da yukarıda saydığımız seçeneklerden biri olan çeyiz taşıma yollama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Şayet artık çeyizler patik, namazlık gibi ufak eşyalardan değil; mobilya, beyaz eşya, dolap gibi büyük boy eşyalardan oluşmaktadır. Bundan dolayı çeyizi taşımak, özellikle farklı bir şehre yerleşiliyorsa oldukça zor olacaktır. Bu durumda My Nakliyat olarak yardımımız gerekecektir.

TORBALI Asansörlü evden eve nakliyat

My Nakliyat taşımacılık firması olarak yukarıda bahsettiğimiz eşya depolama hizmeti de vermekteyiz. Bu hizmetimizin amacı evinizde artık ihtiyacınızın olmadığını düşündüğünüz yalnız atmaya da kıyamadığınız eşyalarınızı veya iş yerinizde saklayamayacağınız dosyalarınızı yerleştirmeniz için korunaklı bir depo imkânı sunmaktır. Bu imkândan yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Menü