Dikili Evden Eve Nakliyat

DİKİLİ evden eve nakliyat – MY Nakliyat

Dikili Evden Eve Nakliyat

Dikili evden eve nakliyat My Nakliyat ile artık çok kolay! Taşımacılıkla Güvenilir Marka Ödülü sahibi olan tek firma olarak gerek şehir içi gerekse şehirlerarası tüm taşıma işlerinizde bize güvenebilirsiniz. Eşyalarınızı evinizden alıyor ve güvenle taşımak istediğiniz eve ulaştırıyoruz. Evinizin kaçıncı katta olduğu ya da eşyalarınızı paketlemiş olup olmamanızın hiçbir önemi yoktur. Çünkü asansörlü nakliyat hizmetimizle kaçıncı katta olursa olsun evinize ulaşıyor ve isterseniz eşyalarınızı sizin yerinize paketliyoruz.

Evinizi taşırken zorlanacağınız tüm işlemleri My Nakliyat olarak sizin yerinize yapıyoruz. İzmir evden eve nakliyat ya da İzmir dışı nakliyat işlerinizi kısa sürede tamamlıyoruz. De monte ve monte işlemleriyle uğraşmıyor, yalnızca çantanızı alıp yeni evinize geçiyorsunuz. Taşındığınız yeni evinizin nerede ve kaçıncı kat olduğu bizim için hiçbir sorun teşkil etmiyor çünkü yer ve kat fark etmeksizin tüm taşıma işlerinizi hallediyoruz.

Taşıma işlerinde belki de en çok dert ettiğiniz konu eşyaların paketlenmesi ve daha sonra yeni eve yerleştirilmesidir. İşte bu büyük yükü de Mynakliyat olarak üstünüzden alıyor ve hiç yorulmadan yeni evinize yerleşmenizi sağlıyoruz. İlk adımda tüm eşyalarınızı sağlam bir şekilde paketliyor ve araçlarımıza güvenle yerleştiriyoruz. Bu aşamada özel hayatınıza saygı göstererek yalnızca kişisel eşyalarınızı paketlemeyi size bırakıyoruz. Ancak isteğiniz üzerine paketlemeyi sizlere bırakıyor ve kalan taşıma işlerini sizin yerinize hallediyoruz.

Dikili Evden Eve Nakliyat

İkinci adımda ise güvenle İzmir dikili evden eve nakliyat hizmetimizi yerine getiriyor ve taşınacağınız yere eşyalarınızı sağlam bir halde ulaştırıyoruz. Bu aşamada de monte ettiğimiz ya da sizin etmiş olduğunuz eşyaları yeni evinize ulaştırmakla kalmıyor, her eşyanızı ait olduğu yere taşıyoruz. Gerekli eşyalarınızın montesini yapıyor, isteğiniz üzerine yeni yerlerine yerleştiriyor ve güvenle size teslim ediyoruz.

Dikili Evden Eve Nakliyat
Dikili Evden Eve Nakliyat

İzmir evden eve nakliyat hizmetimizin yanında sizlere eşya depolama hizmeti de sunmaktayız. My Nakliyat olarak banka gibi koruduğumuz depolarımıza eşyalarınızı yerleştirme imkânı da tanıyoruz. Bu hizmetimiz ile fazla gördüğünüz eşyalarınızı veya arşivlenecek dosyalarınızı ya da farklı amaçlarla saklamak istediğiniz eşyalarınızı 7/24 gözettiğimiz depolarımızda saklıyoruz. Güvenlik kamerasıyla depo içi ve dışı izleme de yaptığımız depolarımızda güvenle eşyalarınızı saklayabilir ve ihtiyaç duyduğunuzda bizden temiz edebilirsiniz.

Menü