Selçuk Evden Eve Nakliyat

SELÇUK evden eve nakliyat – MY Nakliyat

İzmir selçuk evden eve nakliyat hizmetlerinde My Nakliyat olarak oldukça başarılı olduğumuz her hizmetimizle kanıtlamaktayız. Bu anlamda siz müşterilerimize şehir içi ve şehirlerarası nakliyat, parça eşya taşıma, piyano ve antika taşıma, ofis taşıma, çeyiz taşıma yollama ve eşya depolama hizmetlerimizi sunmaktayız. Bu hizmetlerimizin kalitesini müşterilerimizin hakkımızdaki yorumları ve değerlendirmeleriyle anlayabilirsiniz. Bunun yanında taşımacılık alanında Güvenilir Marka Ödülü sahibi olan tek nakliyat firması olmamızda portföyümüze eklediğimiz olumlu özelliklerimizden biridir. Tüm bu özelliklerimiz değerlendirerek taşınma sürecinizi bizlere emanet etmeye karar vermelisiniz.

SELÇUK evden eve nakliyat Firmaları

Bizi tercih etmeye karar verirseniz iletişim sayfamızda yer alan irtibat yollarıyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bu anlamda e-mail adresinden telefon numarasına, iletişim formundan Whatsapp hesabına kadar tüm irtibat yollarımıza dair bilgiler iletişim sayfamızda yer almaktadır. Bu yollardan herhangi birini kullanarak bizimle iletişime geçebilir ve sorun ya da sorularınızı iletebilirsiniz. Veyahut da iletişim sayfamızda yer alan adreslerimizden herhangi birine gelerek bizzat yüz yüze bizimle görüşebilirsiniz. Taşınma sürecinize dair görüşmelerimizi yaparak birlikte bu şekilde plan oluşturabiliriz.

SELÇUK Asansörlü evden eve nakliyat

Selçuk evden eve nakliyat sürecinde ilk olarak ambalaj ve paketleme ile başladığımız sizleri memnun edecektir. Şayet taşınma sürecinde eşyaların paketlenmesi ve kutulara yerleştirilmesi kişi için bir eziyetten ibarettir. Bu nedenle bu aşamayı sizin yerinize yaparak sizleri bu yükten kurtarmaktayız. Paketleme aşaması için evinize gelmekte ve kişisel eşyalarınız ayrı olmak üzere kalan tüm eşyalarınızı zarar görmeyecek şekilde paketlemekteyiz. Mutfak eşyalarınızı nakliyat sırasında kırılmaması için ambalajlayarak kutulara yerleştirmekteyiz. Mobilyalarınızı, beyaz eşyalarınızı, dolaplarınızı ve masa sandalye gibi eşyalarınızı demonte hale getirip araçlarımıza yüklemekteyiz. Kalan kıyafet gibi eşyalarınızı ise tekstil kutularına ve askılara yerleştirerek yeni evinize taşımaktayız.

Nakliyat sırasında sizlere sigorta hizmetimizi sunarak olası tüm sorumluluğu üstlenmekteyiz. Böylece düşük bir ihtimal dahi olsa da eşyalarınızın zarar görmesi halinde masraf bize ait olmaktadır. Güvenle eşyalarınızı taşıdığımız için bu tarz sorunlar söz konusu olmamakta ve eşyalarınızı sağlam bir şekilde yeni evinize ulaştırmaktayız. Kalan son işlem ise eşyalarınızın yerleştirilmesi olmaktadır. Mynakliyat olarak bu işlemi sizin yerinize yapmakta ve monte, mutfak eşyalarını yerleştirme gibi işleri tamamlayarak evi kullanımınıza hazır hale getirmekteyiz.

Menü