İzmir Şehirlerarası Nakliyat

İZMİR ŞEHİRLERARASI nakliyat – MY Nakliyat

My Nakliyat taşımacılık firması olarak İzmir şehirlerarası nakliyat hizmeti de vermekteyiz. Bu hizmetimizi yerine getirirken hangi şehir olduğu fark etmeden tüm illerimize İzmir’den eşyalarınızı taşımaktayız. İzmir şehirlerarası nakliyat hizmetimizi yerine getirirken de paketleme ve yerleştirme hizmetimizi de sağlamaktayız. Bu anlamda şehirlerarası nakliyat adı altında şu hizmetleri de yapmaktayız:

  • Şehirlerarası evden eve eşya taşıma
  • Parça eşya taşıma
  • Piyano ve antika taşıma
  • Ofis taşıma
  • Çeyiz taşıma yollama
  • Eşya depolama

İZMİR ŞEHİRLERARASI nakliyat

Bu saydığımız hizmetlerden özellikle eşya depolama hizmetimiz farklı bir şehre taşınırken birçok müşterimizin işine yaramaktadır. Örneğin; artık işinize yaramadığını düşündüğünüz ama atmakta istemediğiniz veya başka şehre taşınırken yanınızda götürmek istemediğiniz eşyalarınızı depolarımıza yerleştirebilirsiniz. 7/24 kameralarla hem depo içini hem de dışını izlediğimiz için güvenle eşya depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu depoya aylık belli bir miktar ücret ödemeniz şartıyla birçok eşyanızı koyabilirsiniz. Sizin adınıza güvenle eşyalarınızı saklayacağımızdan emin olabilirsiniz.

İZMİR ŞEHİRLERARASI nakliyat

İzmir şehirlerarası nakliyat hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız bizimle irtibata geçerek gerekli görüşmeyi yapabilirsiniz. My Nakliyat firmamızla irtibata geçebilmeniz için gerekli tüm bilgilerimiz online sitemizde iletişim sayfamızda yer almaktadır. Öncelikle bizimle firmamızı ziyaret ederek birebir, telefon numaramızla, e-mail adresimizle, Whatsapp hesabımızdan ve iletişim formumuzu doldurarak irtibata geçebilirsiniz. Yüz yüze bir görüşme sağlamamız için İzmir’de yer alan iki adresimiz de açık olarak iletişim sayfamızda yazmaktadır. Buradan adresimizi edinerek bizi ziyaret edebilirsiniz.

Bizimle irtibata geçmeniz için e-mail adresimiz ve iletişim formumuz iletişim sayfamızda yer almaktadır. Formu doldurarak ya direkt bize mail atarak sorularınızı ya da sorunlarınızı bizlere iletebilirsiniz. Yine telefon numaramız üzerinde ya da Whatsapp hesabımızdan de bizimle irtibat kurabilirsiniz. Telefon numaramız ve Whatsapp linkimiz iletişim sayfamızda yer almaktadır. Bunun yanında online sitemize girdiğinizde her zaman sağ alt köşede yer alan telefon simgesi ile Whatsapp simgesine tıklayarak da bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlerin sorularını yanıtlayarak ya da sorunlarının çözümünü bularak yardımcı olmak istemekteyiz. Bunu da irtibat yollarımız aracılığıyla gerçekleştirmeye çalışmaktayız. Dolayısıyla bu iletişim yollarından bizimle irtibat kurmak için çekinmemelisiniz. Şayet iletişim formumuzu dahi oluşturmamızın tek nedeni siz müşterilerimizle iletişim kurmaktır.

Menü