İzmir Kurumsal Nakliye Hizmetleri

İZMİR KURUMSAL NAKLİYE HİZMETLERİ – MY Nakliyat

My Nakliyat taşımacılık firması olarak İzmir kurumsal nakliye hizmetleri de siz müşterilerimize sağlamaktayız. Dolayısıyla kurumlar da bizimle iletişime geçerek nakliye hizmetlerimizden yararlanabilirler. Bu anlamda bir okulun kitap ihtiyacını ya da masa sandalye ihtiyacını araçlarımızla sağlamaktayız. Okulun eşyalarını temiz ettiği firmaların taşımacılık hizmeti bulunamayabilir ya da bir okuldan diğerine bazı eşyaların taşınması gerekebilir. Böyle durumlarda My Nakliyat taşımacılık firması olarak bu nakliye işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

İZMİR KURUMSAL NAKLİYE HİZMETLERİ

İzmir kurumsal nakliye hizmetlerini yalnızca tek bir kurum için değil birçok kurum için gerçekleştirmekteyiz. Bizimle irtibata geçen ve imkanlarımız dahilinde yapabileceğimiz tüm nakliye işlemleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bu anlamda online sitemizdeki iletişim sayfamızda tüm irtibat bilgilerimiz yer almaktadır. Bunlar telefon numaramız, Whatsapp hesabımız, iletişim formumuz, e-mail adresimiz ve firmamızın adresleridir. Firmamızın adresleri iki adet olmak üzere iletişim sayfamızda yazmaktadır. Yüz yüze bizzat görüşmek için bu adreslerimizden birine gelerek bizimle görüşebilirsiniz.

Yine e-mail adresimize mail atarak sorularınızı ya da sorunlarınızı bizlere iletebilirsiniz. Mümkün olduğunca erken sizlere cevap vermeye çalışmaktayız. Bunun yanında irtibat yollarımızın bulunduğu sayfada yer alan iletişim formunu da doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz. Sorununuzu ya da sorunuzu buraya yazarak bizlere ulaştırabilirsiniz. Tüm bunların yerine iletişim sayfamızda yer alan telefon numaramızdan bizi arayabilirsiniz. Bu arada online sitemize girdiğinizde her zaman sağ alt köşede yer alan telefon simgesinden de bizleri arayabilirsiniz. İletişim sayfamızda Whatsapp linkimiz de ulunmaktadır. Buradan tıklayarak Mynakliyat firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Aynı şekilde online sitemize girdiğinizde her zaman sağ alt köşede yer alan Whatsapp simgesine de tıklayarak Whatsapp hesabımıza ulaşabilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz İzmir kurumsal nakliye hizmetleri yalnızca taşıma değil paketleme ve yerleştirme hizmetlerini de kapsamaktadır. Dolayısıyla kurumunuz için ihtiyaç duyduğunuz taşınması gereken eşyalarınızı belirttiğiniz yerden sağlam bir şekilde paketleyerek araçlarımıza yüklemekteyiz. Paketleme aşamasında müşterilerimizin fikirlerine de önem vermekte ve bilgi alışverişinde bulunmaktayız. Taşıma sırasında tecrübeli şoförlerimize güvenmekte ve olasılık dışı herhangi bir hasar olması durumu için de sigortalı taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Eşyalarınızı kurumunuza ulaştırdıktan sonra yerleştirme hizmeti de vermekteyiz. Alanında uzman ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızla tüm süreci profesyonel bir şekilde yürüterek siz müşterilerimizi memnun etmekteyiz.

Menü