İzmir Evden Eve Nakliyat Tavsiye

İzmir Evden Eve Nakliyat Tavsiye

İzmir evden eve nakliyat alanında bulabileceğiniz en iyi nakliye firması Mynakliyat olarak bizler olmaktayız. Şayet taşımacılık alanında Güvenilir Marka Ödülü sahibi yalnızca bizim firmamızdır. Bu ödüle layık görülmemiz ise hizmet kalitemizi yeterince ortaya koymaktadır. Ancak yine de bunu yeterli bulmazsanız müşterilerimizin yorumlarını ve değerlendirmelerini inceleyerek bizleri tavsiye ettiklerinden emin olabilirsiniz. Veyahut da siz de bizim hizmetlerimizden yararlanarak kendi tecrübenizi edinebilirsiniz. Şayet bu tecrübenizden sonra bizleri tavsiye edeceğinizden eminiz.

Mynakliyat olarak birçok alanda taşımacılık hizmet vermekteyiz. Bu faaliyetlerimizi saymamız gerekirse şu şekilde sıralayabiliriz:

  • İzmir içi eşya taşıma
  • Şehirlerarası eşya taşıma
  • Parça eşya taşıma
  • Ofis taşıma
  • Piyano ve antika taşıma
  • Çeyiz taşıma yollama
  • Eşya depolama

Yukarıda sıraladığımız faaliyetlerimizi ise paketleme ve yerleştirme hizmetlerimizle birlikte sizlere sunmaktayız. Dolayısıyla eşya taşıma faaliyetimiz evinize gelerek eşyalarınızı ambalajlayıp paketlemekle başlamaktadır. Tüm eşyalarınızı -kişisel eşyalarınız hariç- türüne göre paketleyip kolilere yerleştirmekteyiz. Kırılabilecek olanları buna özel kolilere hareket etmeyecek şekilde yerleştirirken kıyafetlerinizi ise askılar ve tekstil kolileri aracılığıyla taşımaktayız. Bunların yanında mobilyalarınızı, beyaz eşyalarınızı, dolaplarınızı, masa ve sandalyelerinizi ise demonte hale getirerek taşınmalarını kolaylaştırmaktayız. Daha sonra ise bu eşyaları son model araçlarımıza yükleyerek gidecekleri yere kadar sağlam kalmaları için özen göstermekteyiz.

İzmir Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Eşyalarınızı sigortalı nakliyat hizmetimizle yeni evinize taşıyarak bu süre boyunca oluşabilecek hasarlardan dolayı zarar görmenizi engellemekteyiz. Her ne kadar alanında uzman bir ekiple çalışarak ve eşyalarınızın paketlemesine ve araçlara yerleştirilmesine özen göstererek hasar riskini azaltsak da yine müdahalemiz dışında oluşabilecek hasarlar için önlem almaktayız. Eşyalarınızı güvenle yeni evinize ulaştırdıktan sonra evinize çıkararak yerleştirme işlemini de gerçekleştirmekteyiz. Bu aşamada özenle paketlediğimiz eşyalarınızı aynı özenle paketlerinden ayırarak evinizin istediğiniz yerlerine yerleştirmekteyiz. Demonte hale getirdiğimiz mobilya, dolap, beyaz eşya, masa ve sandalye gibi eşyalarınızı yeniden yeni evinize monteleyerek kullanıma hazır hale getirmekteyiz.

Yukarıda tüm taşınma sürecini ayrıntılarıyla size açıklamış bulunmaktayız. Bunların haricinde merak ettiğiniz detaylar elbette ki olacaktır. Bunlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizimle irtibat kurmanız için gerekli bilgilerimiz online sitemizdeki iletişim sayfamızda yer almaktadır.

Menü