İzmir Evden Eve Nakliyat

İZMİR evden eve nakliyat – MY Nakliyat

İzmir evden eve nakliyat firması My Nakliyat olarak hem İzmir içinde hem de İzmir ile diğer iller arasında hizmet vermekteyiz. Sizlere sunduğumuz hizmetler ise yalnızca evden eve nakliyat değil, piyano ve antika taşıma, parça eşya taşıma, çeyiz taşıma yollama, ofis taşıma ve eşya depolama hizmetlerini de sunmaktayız. Ayrıca bu eşyaları taşırken de paketleme ve yerleştirme işlemlerini de sizlerin yerine yapmaktayız. Böylece taşınma işlemini sizler için oldukça kolaylaştırmaktayız.

İZMİR evden eve nakliyat Firmaları

Taşımacılık hizmetimize evinize gelip eşyalarınızı paketleyerek başlamaktayız. Kişisel eşyalarınız hariç olacak şekilde tüm eşyalarınızı türüne göre paketlemekte ve kolilere yerleştirmekteyiz. Buna göre mutfak eşyası gibi kırılabilecek eşyalarınızı ambalajlara sarıp dikkatli ve korumalı bir şekilde kolilere yerleştiriyoruz. Kıyafetlerinizi özel tekstil kolilerine ve askılara asarak paketliyoruz. Mobilya, beyaz eşya, dolap gibi büyük eşyalarınızı ise de monte hale getirip korumalı şekilde araçlarımıza yerleştiriyoruz. Dolayısıyla gösterdiğimiz özen sayesinde hiçbir eşyanız hasar almadan yeni yerlerine ulaşmış oluyor.

İZMİR Asansörlü evden eve nakliyat

Paketleme işlerini bitirdikten sonra eşyalarınızın tümünü araçlarımıza yüklüyor ve yeni yerlerine ulaştırıyoruz. Burada taşındığınız yerin İzmir’de veya başka bir ilde olması önemli değildir. İzmir evden eve nakliyat Veyahut da evinizin hangi semtte veya katta olduğunun da bir önemi yoktur. Asansörlü nakliye aracımız ve tecrübeli ekibimizle eşyalarınızı yerlerine ulaştırmaktayız. Nakliye kısmını tamamlayıp eşyalar evinize ulaştığında ise eşyalarınızı yerleştirme işini de üstleniyoruz. Sizin istekleriniz üzerine eşyalarınızı evinizin çeşitli yerlerine yerleştiriyoruz. Gerekenleri monteliyor gerekenleri ise askılarına asıyoruz. Evinizi tamamen sizin isteklerinize dizdikten sonra kullanımınıza hazır olarak sizlere bırakmaktayız.

Yukarıda açıkladığımız tüm aşamalarda alanında uzman ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızla birlikte çalışmaktayız. Eşyalarınızı son model araçlarımızla taşımakta ve özenle yeni yerlerine yerleştirmekteyiz. Üst katta bir evde yaşıyorsanız asansörlü nakliye aracımızla eşyalarınızı araçlarımıza aktarmakta, binadaki asansörü ya da merdivenleri meşgul etmemekteyiz. Aynı şekilde üst kattaki bir eve taşınıyorsanız eşyalarınızı asansörlü nakliye aracımızla taşımakta ve binada yaşan kişileri rahatsız etmemekteyiz. Bunun yanında eşyalarınızı taşırken sigortalı nakliyat hizmeti verdiğimiz için olası bir zarardan da bizler sorumlu olmaktayız. Bu da güvenli bir taşınma süreci geçirmeniz sizlere yardımcı olmaktadır.

Menü